Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną, która bezpośrednio przekłada się na nasze samopoczucie, a jednocześnie ogranicza możliwość szukania wsparcia bezpośrednio w gabinecie, zdecydowaliśmy się zaproponować Państwu konsultacje online.

Zapraszamy wszystkich, którzy czują, że potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z aktualnymi lękami lub którzy wcześniej myśleli o podjęciu psychoterapii, ale czują, że teraz jest odpowiedni moment.

Konsultacje drogą telefoniczną lub poprzez komunikatory jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się sytuację. Nie zastąpi bezpośredniego kontaktu w gabinecie, nie jest też „ułatwieniem” terapii. Jest szczególnym rozwiązaniem, które w aktualnej rzeczywistości jest jedynym dostępnym. Doświadczenie pokazuje, że również praca online przynosi pacjentom ulgę i pomaga radzić sobie z różnorodnymi trudnościami wewnętrznymi.

Konsultację można umówić telefonicznie pod numerem 796 325 016 oraz poprzez formularz na stronie.

Ważne: osoby będące we własnej psychoterapii, indywidualnej lub grupowej lub też pozostają pod opieką lekarza, powinny przede wszystkim skontaktować się ze swoim terapeutą lub lekarzem. To ważne, by teraz gwałtownie nie przerywać leczenia. Większość terapeutów, którzy w zwykłych okolicznościach nie pracują zdalnie, teraz dopuszcza taką możliwość. Warto zapytać, nawet ponownie.

 

 

Umów się na terapię online!