Katarzyna Mirecka

psycholog, psychoterapeuta

Wykształcenie: Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Nottingham w Wielkiej Brytanii oraz polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Szkolenie terapeutyczne: Ukończyłam część teoretyczną 4-letniego, całościowego szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jestem w procesie certyfikacji. Pracuję pod regularną superwizją.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach klinicznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie oraz w praktyce prywatnej.

Z kim pracuję: osobami dorosłymi oraz nastoletnimi, które przeżywają kryzy, doświadczają depresji i lęków, zmagają się z natrętnymi myślami, czują ze ich rozwój został zatrzymany, nie są zadowolone z jakości ich zwiazków, mają objawy somatyczne, takie jak choroby atopowe lub są opiekunami osób cierpiących z powodu tych chorób, zmagają się z niepłodnością

 

Agata Brzezińska

psycholog, psychoterapeuta

Wykształcenie: 

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja – psychoterapia) oraz studiów podyplomowych w zakresie socjoterapii i pomocy psychologicznej

Szkolenie terapeutyczne: 

ukończyłam czteroletnią podyplomową szkołę psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie, ośrodku posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam także staż kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego „Synapsis” w Warszawie oraz kompleksowe szkolenie w zakresie interwencji kryzysowej. Obecnie jestem w procesie certyfikacji. Pracuję pod systematyczną superwizją.

Doświadczenie: posiadam 20-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej pacjentów nastoletnich i dorosłych zdobyte w ramach pracy w publicznej poradni oraz  w prywatnej praktyce zawodowej.

Z kim pracuję:pomagam osobom z problemami emocjonalnymi, zaburzeniami psychicznymi, a także znajdujących się w kryzysowych sytuacjach życiowych i po traumatycznych doświadczeniach. Pracuję w ujęciu psychoanalitycznym.

Katarzyna Jaśkiewicz

psycholog, psychoterapeuta

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej
w Warszawie – specjalność psychologia kliniczna.

Szkolenie terapeutyczne: Aktualnie uczestniczy w 4-letnim szkoleniu w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, które kończy się certyfikatem psychoterapeuty i analityka grupowego. Szkolenie posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W drodze do certyfikatu analityka grupowego. Swoją pracę poddaje profesjonalnej superwizji certyfikowanych superwizorów Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

Doświadczenie: W ramach stażu klinicznego pracowała w Oddziale Całodobowym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywania oraz
w III Klinice Psychiatrycznej. Aktualnie p
racuje w Grupie Medycznej Vertimed, gdzie w ramach Oddziału Dziennego Zaburzeń Nerwicowych prowadzi grupę terapeutyczną.

Z kim pracuje: Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz kwalifikacje do 2-letniej niskopłatnej grupy analitycznej.

 

 

Adriana Szulińska 

dietetyk, psychodietetyk 

Wykształcenie: Ukończyłam dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  

Szkolenia: Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz zdobywam nowe umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach specjalistycznych m.in. w zakresie dietoterapii wchorobach autoimmunologicznych oraz w nietolerancjach i alergiach pokarmowychPosiadam tytuł Specjalisty Polecanego Insulinoopornym 

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk w warszawskich szpitalach klinicznych oraz pracy w poradniach specjalistycznych praktyce prywatnej. 

Z kim pracuję: Zajmuję się osobami z nadmierną masą ciała oraz borykającymi się zchorobami i dolegliwościami, w których sposób żywienia stanowi ważny element terapii. Są to np. choroby przebiegające z dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego, choroby układu krążenia, cukrzyca i insulinooporność, choroby autoimmunologiczne, alergie inietolerancje pokarmowe, stany zapalne skóry, stawów, narządów wewnętrznych. Regularnie prowadzę także edukację żywieniową w postaci spotkań grupowych