Znajdą tutaj Państwo podstawowe informacje o tym, czym jest psychoterapia, kto z niej korzysta, jakie są koszty związane z jej podjęciem oraz jakie mam przygotowanie zawodowe.
Znajduje się tutaj również blog, którego celem jest popularyzacja wiedzy na temat psychoterapii, zwłaszcza psychodynamicznej oraz psychoanalitycznej, czyli takiej którą się zajmuję.

 

Katarzyna Mirecka

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, indywidualną oraz grupową. Znajdą tutaj Państwo podstawowe informacje o tym, czym jest psychoterapia, kto z niej korzysta, jakie są koszty związane z jej podjęciem oraz jakie mam przygotowanie zawodowe do pracy z pacjentami. Znajduje się tutaj również blog, którego celem jest popularyzacja wiedzy na temat psychoterapii, zwłaszcza psychodynamicznej oraz psychoanalitycznej, czyli takiej którą się zajmuję.

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Nottingham (Wielka Brytania).

Ukończyłam 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jestem w procesie certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach klinicznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie oraz w praktyce prywatnej.

Pracuję z osobami dorosłymi, które:

  • przeżywającymi kryzys
  • doświadczającymi depresji oraz lęku,
  • których trapią natrętne myśli,
  • mają objawy somatyczne nie mające wyraźnego medycznego podłoża (w tym również osobami dotkniętymi chorobami atopowymi, taki jak azs, astma oraz alergia oraz opiekunami dzieci chorującymi na tego typu choroby)
  • mają trudności w relacjach z innymi
  • nie są zadowolone z jakości swoich związków, czują że ich potencjał jest zahamowany
  • pracuję również z osobami doświadczającymi niepłodności

 

Jestem członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS) oraz Polish Psychologists Association (PPA) w Wielkiej Brytanii. Regularnie współpracuję z Polskim Towarzystwem Chorób Atopowych.

Przez kilka lat współpracowałam z magazynem oraz portalem Chcemy być rodzicami oraz NiepłodniRazem.pl

Zapraszam do  gabinetu znajdującego się przy ulicy Modlińskiej 129/6. Wizytę konsultacyjną można umówić telefonicznie pod numerem 796 325 016 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.

 

 

Umów wizytę