Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prawadzę psychoterapię osób dorosłych, indywidualną oraz grupową. Znajdą tutaj Państwo podstawowe informacje o tym, czym jest psychoterapia, kto z niej korzysta, jakie są koszty związane z jej podjęciem oraz jakie mam przygotowanie zawodowe do pracy z pacjentami. Znajduje się tutaj również blog, którego celem jest popularyzacja wiedzy na temat psychoterapii, zwłaszcza psychodynamicznej oraz psychoanalitycznej, czyli takiej którą sie zajmuję. 

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Nottingham (Wielka Brytania).

Ukończyłam 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jestem w procesie certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach klinicznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie oraz w praktyce prywatnej.

Jestem członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS) oraz Polish Psychologists Association (PPA) w Wielkiej Brytanii. Byłam koordynatorem Biura Karier przy PPA, publikowałam również teksty z zakresu z psychologii pracy między innymi na takich portalach jak Londynek, Kobietawuk, Polkadot.
Przez kilka lat współpracowałam z magazynem oraz portalem Chcemy być rodzicami oraz NiepłodniRazem.pl

Pracuję z osobami przeżywającymi kryzys, doświadczającymi depresji, lęku, których trapią natrętne myśli, mają objawy somatyczne nie mające wyraźnego medycznego podłoża, mają trudności w relacjach z innymi, nie są zadowolone z jakości swoich związków, czują że ich potencjał jest zahamowany. Pracuję również z osobami doświadczającymi niepłodności.

Katarzyna Mirecka

MEDIATORNIA

Warszawa

ul. Modlińska 129/6

03-186

k.mirecka@outlook.com

Skontaktuj się ze mną wypełniając formularz

lub napisz do mnie na facebooku: